przedłużanie

Sztuczne rzęsy dostępne w drogeriach, które możemy przykleić na pasku to szybki i łatwy sposób na to, aby nadać oku ekskluzywności. Jenak takie zakładanie ich na co dzień mogłoby być niekomfortowe i czasochłonne. To właśnie dlatego duża ilość osób decyduje się na przedłużenie rzęs u kosmetyczki. Czy jest to opłacalne i czy warto?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/przedluzanie-rzes/

Przedłużanie rzęs u kosmetyczki – czy warto?

Przedłużanie rzęs nie tylko wygląda spektakularnie, ale pozwala również na zoszczędzelnie czasu rano, kiedy śpieszymy się do pracy, nie musimy już malować rzęs, ponieważ są one już podkreślone, wystarczy tylko podkład lub krem BB i podkreślenie brwi i jesteśmy gotowe na podbój dnia.

Przedłużone rzęsy w zależności od kondycji naszych naturalnych rzęs utrzymują się od 3 do 4 tygodni. Na trwałość zabiegu wpływa również wiele innych czynników takich jak pielęgnacja, a także intensywny wysiłek fizyczny, chodzenie na basen, wyjścia na saunę czy nawet zwykłe pocenie się.

Przedłużanie rzęs u kosmetyczki – metody

Istnieje kilka metod jeśli chodzi o przedłużanie rzęs. Zawsze możecie poprosić o pomoc kosmetyczki przy wyborze rzęs. Spośród przedłużania rzęs można wyróżniać kilka podstawowych metod:

  • metoda 1:1 lub 1 do 1 – najczęściej wybierana, daje naturalny i ładny efekt. Do każdej naturalnej rzęsy doklejany dostaje jeden włosek sztuczny.
  • metoda 2:1 lub 2 do 1 – do każdej naturalnej rzęsy doklejane są dwa włoski.
  • metoda 3:1 lub 3 do 1 – do pojedynczej naturalnej rzęsy, doklejane są trzy sztuczne włoski.
  • metoda 4:1 lub 4 do 1 – najmocniejszy z efektów. Rzęsy są grube i wyraziste. Do jednego włoska przyklejamy aż cztery sztuczne.

Przedłużanie rzęs – dla kogo jest dobre?

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 to idealny sposób dla naprawdę wszystkich. Każdy może z niego skorzystać czy ot do pracy czy do szkoły. Metoda ta wygląda naprawdę bardzo naturalnie. Jest to idealne nawet dla osób, które mają wrażliwą cerę czy okolice oczu. Jeśli nie jesteście pewni, czy z przedłużanymi rzęsami będziesz dobrze wyglądać to możecie kupić w drogerii lub zamówić przez internet sztuczne rzęsy, dokleić je w domu i zobaczyć jak będziecie się tak czuli.

Zobacz też: http://www.alniko.pl/pielegnacja-twarzy-jakie-kosmetyki-posiadac/

[Głosów:1    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here