The Walking Dead

Każdy fan serialu na pewno słyszał, lub miał kontakt z produkcją o nazwie The Walking Dead. Serial jest emitowany już od kilkunastu lat i w tym roku wyjdzie jego ostatni sezon. Jest to jeden z najdłuższych seriali, które przy swojej długości nie znudziły widzów na tyle, żeby twórcy byli zmuszeni do zakończenia produkcji. Może wydawać się to śmiesznym aspektem, ale to na prawdę duże osiągnięcie. Jedenaście sezonów do długa podróż. Można powiedzieć, że zostali w niej tylko najwierniejsi fani.

Start apokalipsy

Na samym początku serial można uznać za bardzo odkrywczy i trzymający w napięciu. Fabularnie też jest dobrze. Kostiumy i ogólna scenografia też jest na wysokim poziomie. Jednak nie można się oszukiwać, że jest to serial rozrywkowy. Nie można oczekiwać tutaj nie wiadomo czego. To opowieść o ludziach, którzy muszą przetrwać w świecie, który jest skażony wirusem, który powoduje, że każdy człowiek po śmierci zamienia się w zombie. Jednak to nie zombie są tutaj największym zagrożeniem. Warto jest spróbować z tym serialem chociaż na samym początku. Pierwsze sezony są dobre i zapewniają widzom kawał niezłej zabawy. Zmienianie baz, walka i tragedie dnia codziennego, w którym ciężko jest położyć się spać w widocznym miejscu i wiele więcej tego typu motywów.

Coraz gorzej

Jednak po piątym sezonie coś zaczyna nie grać. Fabuła staje się dziwnie nudna i powoli nie obchodzi nas los wielu bohaterów. Wątków jest sporo i ciężko się czasami połapać co się dzieje w danym odcinku. Jednak fani klimatów związanych z apokalipsą nadal będą się dobrze bawili. Nie ma się co oszukiwać, że The Walking Dead w swojej kategorii nie ma sobie równych. Po chwilowym upadku wracamy na właściwe tory. Zmiany w produkcji i pod względem obsady są zauważalne. Widać w serialu punkt, w którym fabuła wraca na swoje miejsce. Jest to bardzo pozytywny aspekt. Twórcy naprawili swoje dzieło i jest to warte uwagi.

Warto spróbować

The Walking Dead to dobry serial. Miewa swoje gorsze odcinki, ale jako całość jest na prawdę warty uwagi. Jeżeli ktoś jest fanem zombie to za pewno nie trzeba go długo namawiać. Ten serial tak na prawdę promował tą tematykę na świecie. Ostatni sezon nadal trzyma poziom. Być może nie jest to wyżyna pod względem scenariusza i gry aktorskiej, ale nadal są w serialu aspekty na tyle dobre by przy nim pozostać jeszcze na kilka sezonów. Historia jest kompletna i każdy sam musi ocenić swoje szanse na polubienie świata pełnego żywych trupów i bohaterów, którzy zrobią wszystko by przetrwać i ochronić swoich najbliższych.

Ciekawe informacje w temacie szeroko pojętej technologii można znaleźć na stronie https://techpolska.pl/, która pozwala nam na odkrywanie jej różnych odmian. https://techpolska.pl/ to strona warta odwiedzenia, każdy fan tego tematu będzie zadowolony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here