wianek ślubny

To co panna młoda będzie miała na głowie spędza sen z powiek niejednej przyszłej żony. Dlaczego? Trzeba będzie zadecydować na jaki akcent postawiać, aby wiedzieć jak finalnie będzie się wyglądać. Ważne jest to, aby wybrać akcent, który będzie grał najważniejsze skrzypce. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/bizuteria-slubna-do-wlosow/

Co na początek?

Na samym początku należy wybrać suknię ślubną, ponieważ jest ona bazą oraz tworzy cały fundament do finalnej kreacji. Znacznie łatwiej jest znaleźć dodatki do kreacji niż odwrotnie. Twoja wymarzona suknia, która leży na Tobie perfekcyjnie może być minimalistyczna, dlatego właśnie lepiej będzie jak dodatki do niej będą bardziej wyraziste. Dlatego tak istotne jest, aby najpierw posiadać bazę a poźniej sklecić ją do całości. 

Czy biżuteria ślubna jest uzależniona od fryzury?

Nikogo nie powinien dziwić ten fakt, że to właśnie fryzura decyduje o tym jakie ozdoby wówczas się na niej znajdą. W okresie przygotowań do ślubu warto jest umówić się nie tylko na makijaż próbny do kosmetyczki, ale również na próbną fryzurę ślubną do fryzjerki. Jest to dzień, w którym nie ma miejsca na pomyłki.

Na co się zdecydować?

Jeśli Twoja twarz  jest drobna, nie zasłaniaj jej dużymi dodatkami takimi jak np. fascynator. Nie tylko podążaj za trendami, ale także próbuj dopasować je pod siebie. Spośród czego możesz wybierać?  Do wyboru masz spinki, grzebyki, wianki, żywe kwiaty, ozdoby na druciku, opaski ślubne, tiary, kapelusze i oczywiście elementy najbardziej popularne – welony. To nie wszystko!

Ważny jest również kolor, który znajdzie się na Twojej głowie.  Załóżmy, że suknia posiada srebrne ozdoby, Twoja biżuteria jest w kolorze białego złota. W tym wypadku założenie złotej tiary nie pasowałoby do całego ubioru. Każdy detal musi być idealnie dopasowany.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here