Zabiegi kosmetyczne

Medycyna estetyczna dla każdego – także dla Ciebie! Być może zabiegi kosmetyczne kojarzą Ci się ze wstrzykiwaniem ogromnych ilości botoksu i dążeniem do upodobnienia się do lalki Barbie. Nic bardziej mylnego! Poprawa wyglądu Twojej twarzy i ciała to luksus, na który możesz sobie pozwolić.

Zwalcz swoje kompleksy raz na zawsze!

Zadaniem zabiegów kosmetycznych jest zlikwidowanie niedoskonałości naszego ciała. Chyba każdy z nas chciałby coś zmienić w swoim wyglądzie. Żyjemy w czasach, w których najnowsze wynalazki z zakresu między innymi medycyny, pomagają rozwiązać każdy problem. Garbaty nos, małe usta czy zmarszczone czoło… Większość z tych problemów może rozwiązać szybki zabieg. Większość korekt nie wymaga operacji i narkozy, która niestety zawsze wiąże się z minimalnym ryzykiem. Często wystarczy dobry dermatolog ze strzykawką. Ukłucia nigdy nie są miłe, ale chwilę bólu wynagrodzi Ci przyjemność, którą odczujesz, patrząc każdego dnia w lustro na swoją jeszcze piękniejszą twarz.

Igły, zastrzyki, czy jest się czego bać?

Nie, pod warunkiem że znajdziesz dobrego dermatologa. Nie będzie to trudne, słabi nie utrzymują się długo na rynku. Wykwalifikowany specjalista na pewno nie zrobi Ci krzywdy, a sam zabieg także nie będzie trwał długo, a przyniesie lepsze efekty niż te, przy których nie używa się igieł. Pamiętaj, że strach ma wielkie oczy! Wstrzyknięcie pod skórę odpowiedniej mieszanki składników aktywnych przynosi niesamowite efekty. Likwiduje zmarszczki, kurze łapki i inne przypadłości psujące twarz. Sama zdecyduj czy warto trochę pocierpieć, żeby pozbyć się tych mankamentów.

Nie tylko zastrzyki

Nie każdy zabieg wiąże się z koniecznością wstrzyknięcia czegoś pod skórę. Coraz popularniejsze stają się usługi, polegające na oczyszczaniu skóry. Chodzi tu głównie o peelingi i maseczki, wykonane przez profesjonalistów. Po nich Twoja skóra będzie wyglądała dużo zdrowiej i młodziej. Niestety, nie przyniesie to oczywiście takich efektów jak zastrzyk i za jakiś czas może okazać się konieczne powtórzenie zabiegu, ale jego przebieg jest dużo przyjemniejszy niż innych. To, na który rodzaj się zdecydujesz, powinno zależeć od Twoich potrzeb, a nie niechęci do zastrzyków. Twój dermatolog z pewnością pomoże Ci wybrać najodpowiedniejszy zabieg.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Dermokliniki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here