gadżet

Masażery łechtaczki są z powodzeniem wykorzystywane przez wiele kobiet. Zaletą tej grupy produktów i ich cechą specyficzną są niewielkie rozmiary i kompaktowe kształty. Odróżnia to masażery od innych urządzeń wykorzystywanych do stymulacji erotycznej. Masażery mogą być wykorzystywane zarówno w masturbacji samodzielnej, jak i podczas zabaw z partnerem lub większym gronie. Poniżej wprowadzamy w temat masażerów oraz przedstawiamy ich najważniejsze mocne strony. Dowiesz się także jak wybierać krok po kroku masażer dopasowany do Twojej łechtaczki oraz czego możesz spodziewać się po swoim urządzeniu. 

Masażery łechtaczki – wibrujące, soniczne, ssące 

Przeglądając ofertę dostępnych masażerów łechtaczki, z pewnością szybko zauważysz, że jest ona dość zróżnicowana. Składające się na nią urządzenia mają różną formę, kształt, a także sposób działania. Ponadto, mogą różnić się ilością i zakresem posiadanych programów, a także innymi ważnymi parametrami. Wśród nich, najważniejszy wydaje się jednak sam mechanizm sprawiania rozkoszy, który może oddziaływać na różne sposoby. Do najpopularniejszych należą pod tym względem wibracyjne masażery łechtaczki, których działanie polega na emitowanie intensywnych wibracji odczuwanych przez powierzchnię ciała.

Oczywiście, wibracje to nie jedyna metoda oddziaływania. Znajdziesz także masażery wykorzystujące fale soniczne – czyli fale dźwiękowe. Ich precyzyjnie dobrana częstotliwość gwarantuje najwyższy poziom rozkoszy w trakcie kontaktu z łechtaczką. Wśród wibratorów sonicznych dużą popularnością cieszą się urządzenia Lelo Sila, oferujące rozbudowane tryby pracy, od delikatnego pulsowania po intensywną stymulację. 

Warto też wspomnieć o urządzeniach działających poprzez emisję tak zwanych fal ssących, które delikatnie podrażniając miękkie tkanki łechtaczki, pomogą Ci osiągnąć maksimum przyjemności w trakcie orgazmu. 

Masażer łechtaczki – łatwa i przyjemna stymulacja miejsc intymnych 

Masażery łechtaczki są popularne z uwagi na ich wysoki poziom skuteczności w „podkręcaniu” kobiecego orgazmu. Wystarczy wspomnieć, że około 60-70 procent kobiet deklaruje, że stymulacja łechtaczki to dla nich podstawowy element rozkoszy erotycznej. Nie powinno to zresztą dziwić, gdyż samo zakończenie łechtaczki jest skupiskiem większej ilości połączeń nerwowych niż znajduje się w całym penisie.

Główną różnicą pomiędzy masażerami łechtaczki a innymi urządzeniami dedykowanymi do osiągania kobiecej rozkoszy jest ich kształt. Masażery dopochwowe mają najczęściej podłużną formę, ułatwiającą ich wprowadzenie w miejsca intymne. Masażery łechtaczki  mają natomiast mniejsze rozmiary oraz często mogą zmieścić się w dłoni. Ponadto, ich kształty mogą być fantazyjne – przypominać serca, muszle, diamenty, bądź posiadać obłą obudowę, pozbawioną elementów ozdobnych.

[Głosów:2    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here