Sklep rolniczy

Gospodarstwa agroturystyczne są jedną z ciekawszych form rekreacji na łonie przyrody. Pozwalają gościom spędzić czas wraz ze zwierzętami i bliżej poznać pracę na gospodarce, a z kolei właścicielom dają szansę na pokazanie lokalnych produktów oraz swojej codziennej pracy. Jeśli i ty prowadzisz gospodarstwo agroturystyczne, z pewnością skorzystasz z ciekawych ofert, które pomogą ci jeszcze bardziej rozszerzyć ofertę.

Artykuły dla koni – hoduj je i zarabiaj na przejażdżkach

Wiele osób marzy o tym, by spędzić urlop w siodle, albo chociaż od czasu do czasu odbyć pod okiem instruktora konną wycieczkę po okolicy. Dzieci z kolei uwielbiają nawet krótkie przejażdżki na koniach i kucach. Wiedząc o tym wszystkim, może chciałbyś zainwestować w swoją małą stajnię i wykorzystać jej potencjał do przyciągania nowych turystów?

W takim przypadku z pewnością będziesz potrzebował odpowiedniego wyposażenia dla swoich koni. Pożywienie, dodatki do niego, ściółka, akcesoria do pielęgnacji sierści i kopyt, a także wiele innych drobnych i większych przedmiotów przyda się w twojej stajni. Na szczęście znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu, ponieważ sklep rolniczy posiada bardzo szeroki dział dla hodowców koni, w którym jest dosłownie wszystko, co potrzebne, aby należycie zadbać o zdrowie tych wspaniałych pupili. 

Wyroby mleczne

Być może w swoim obejściu posiadasz kozy, owce lub krowy (albo chociaż jedną). W takim razie z pewnością chciałbyś zaproponować swoim gościom wyroby mleczarskie i oczywiście samo mleko. Nie każdy lubi jednak takie, które jest “prosto od krowy”, dlatego warto nieco je przygotować, aby lepiej smakowało twoim gościom.

Doskonałym pomysłem może być między innymi wykorzystanie wirówki, za pomocą której oddzielisz chude mleko od gęstej śmietanki. Co ważne, będziesz miał możliwość sterowania gęstością śmietanki. Pokaż nawet swoim gościom, jak działa takie urządzenie – dla wielu z nich na pewno będzie to ciekawe doświadczenie, a mleko pite po pokazie okaże się jeszcze smaczniejsze.

Załóż w ogrodzie oczko wodne

Kolejnym ciekawym urozmaiceniem twojego gospodarstwa agroturystycznego może stać się oczko wodne. Spróbuj je u siebie założyć, co urozmaici wygląd ogrodu i sprawi, że twoi goście na pewno chętnie spędzą w nim czas, odpoczywając i relaksując się nad wodą. A jeśli masz więcej miejsca, może nawet pokuszę się o większe jeziorko, w którym można pływać albo łowić ryby? Każdy pomysł jest doskonały i na pewno pomoże ci przyciągnąć kolejnych klientów.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here