Jak depilować różne części ciała

Marzysz o tym, by niezależnie od okoliczności zawsze chwalić się i cieszyć piękną oraz gładką skórą? W takim razie musisz odkryć wszystkie tajniki prawidłowej i efektywnej depilacji skóry. Pamiętaj, by każdą partią swojego ciała zająć się nieco inaczej. A zaraz dowiesz się, jak tego dokonać. Odkryjesz, jak depilować poszczególne części ciała w sposób całkowicie prawidłowy i oczywiście bezpieczny.

Zacznijmy od nóg. Jest to akurat jedna z tych mniej wrażliwych partii ciała, którą możesz wydepilować przy pomocy niemalże zupełnie dowolnych narzędzi. Jeżeli nie masz czasu, sięgnij po zwykłą jednorazową maszynkę. Miej jednak na uwadze to, że efekty tej depilacji utrzymają się przez maksymalnie kilkanaście godzin – już po tym czasie włoski zaczną odrastać, a ty ponownie będziesz musiała je przyciąć. Oczekujesz lepszych rezultatów? Postaw zatem na wosk bądź klasyczny depilator. Obie te metody sprawdzą się równie dobrze przy depilacji rąk, na których też mogą występować ciemniejsze i grubsze włoski.

Teraz przejdź już do bikini. Depilacja miejsc intymnych powinna być dostosowana do wrażliwej skóry. Nie wolno ci jej przeprowadzać woskiem czy depilatorem, gdyż w takim przypadku mogłabyś zrobić sobie dużą krzywdę. Zamiast niepotrzebnie ryzykować, postaw na wygodny w użyciu krem. Wsmaruj go w okolice miejsc intymnych po kąpieli, poczekaj kilka minut, a następnie usuń go wraz z włoskami przy pomocy specjalnej szpatułki dołączonej do opakowania. Jeżeli twoje ciało jest wrażliwe, szukaj kremów dedykowanych skórze alergicznej. To one działają delikatnie, ale przy tym też bardzo skutecznie.

Depilacje części ciała zapewne kojarzą ci się główne właśnie z rękami, nogami i ewentualnie miejscami intymnymi, jednakże nie możesz zapominać o tych włoskach, które pojawiają się na twojej twarzy. A zwłaszcza brunetki i szatynki mają z nimi nieraz spory problem. Pamiętaj więc, by pod żadnym pozorem nie usuwać takich włosków zwykłą maszynką. Rób to przy pomocy pęsety lub wosku. Dzięki temu włoski będą odrastać wolniej i staną się z czasem cieńsze.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here