Frezarki i frezy do paznokci

Przygotowanie paznokcia przed innymi zabiegami, ale także nadanie mu odpowiedniego kształtu jest wyzwaniem w wielu salonach kosmetycznych. Paznokcie bywają bardzo twarde, szczególnie te znajdujące się u nóg, a naskórek wokół nich zrogowaciały i niepodatny na działania. Dlatego też do ich usuwania zostały przygotowane specjalne frezy i frezarki.

Frezarka do paznokci

Frezarka do paznokci to niewielkie urządzenie, które służy do obróbki paznokci – a przede wszystkim do ich skracania i nadawania im pożądanego kształtu. Frezarka działa na zasadzie szybko obracającej się głowicy, która swoją delikatnie ścierną powierzchnią przesuwa się po paznokciu. W ten sposób usuwa szybko i skutecznie kolejne drobinki płytki paznokcia, sprawiając, że przybiera on wymarzonego kształtu i długości.

Co równie ważne, frezarka do paznokci pozwala na usuwanie zrogowaciałego naskórka znajdującego się przy paznokciu. Wiele urządzeń posiada możliwość zamontowania w nich różnorodnych frezów, co przekłada się na większą ilość zastosowań. To wielofunkcyjne urządzenie może więc z powodzeniem zastąpić tradycyjnie stosowane akcesoria, takie jak cążki, nożyczki i pilniki.

Czy praca z frezarką jest łatwiejsza?

Oczywiście, ponieważ urządzenie to działa na zasadzie szybkich obrotów, ścierających równomiernie płytkę paznokcia. Dzięki temu każda stylistka posiada bardzo wysoką kontrolę nad jego kształtem i długością. Doświadczone panie w ten sam sposób mogą pozbywać się zrogowaciałego naskórka wokół paznokcia, zwłaszcza na małym palcu u stopy lub paluchu. To skuteczny i szybki sposób na prowadzenie zabiegów podologicznych, który zapewnia komfort zarówno stylistce, jak i klientce.

Praca z frezarką paznokci jest też łatwa dlatego, że urządzenie to jest bardzo intuicyjne w obsłudze i nie wymaga długiej nauki. Dlatego też wiele pań, które preferują samodzielnie zajmować się paznokciami w domowym zaciszu, kupuje je do użytku prywatnego. Dzięki temu zawsze mogą wykonać idealny manicure lub pedicure.

Frezy do paznokci

Każda frezarka musi zostać zakończona odpowiednim frezem, który jest bezpośrednio wykorzystywany do skracania paznokci i usuwania naskórka. Ze względu na różnorodność zastosowań, dostępne są frezy o różnych zakończeniach, w tym szpice, łezki, prosto ścięte cylindry czy stożki. Możemy też wybierać pośród frezów wykonanych z różnych materiałów, w tym stalowych, ceramicznych czy diamentowych.

Każdy frez to akcesorium wielokrotnego użytku, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jego trwałość przekłada się na możliwość długiego użytkowania, a także automatycznego czyszczenia i sterylizacji w autoklawie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here