Przeszczep w pośladki

Każdy z nas ma jakieś kompleksy. Źle jest natomiast, gdy nie pozwalają one nam cieszyć się każdym dniem. Czasami problem z wyglądem naszej sylwetki nie jest w ogóle spowodowany problemami zdrowotnymi, lecz zwykłym lenistwem. Nie chce nam się ani ćwiczyć, ani korzystać z żadnych diet. Natomiast mamy ”pretensje do całego świata”, że nie wyglądamy tak dobrze, jak na przykład modelki z portali społecznościowych. Na szczęście naprzeciw nam wychodzą osoby, które profesjonalnie zajmują się przeszczepianiem tłuszczu z jednych partii ciała pacjenta do innych.

Przeszczep tłuszczu w pośladki i przeszczep tłuszczu do biustu – co powinniśmy na ten temat wiedzieć?

Na pewno ważną sprawą jest to, że jest to zabieg bezbolesny (pod znieczuleniem), jak i niemalże bezinwazyjny. Taki lipotransfer jest to super sprawa, ale nie dla każdego jest on korzystny. Czasami może o wiele lepiej jest zadbać o siebie i o swoją sylwetkę uprawiając jakieś ćwiczenia odchudzające albo jedząc mniej. Niestety nie każdy z nas posiada taką motywację i woli wydać pieniądze właśnie na tego typu zabiegi. Gdy natomiast w ogóle nie znamy się na tymże temacie i nie wiemy na czym dokładnie to polega, to powinniśmy się skontaktować z kimś, kto może nam pomóc. Czasami o wiele korzystniej jest porozmawiać z kimś doświadczonym, niż w ciemno iść na taki zabieg przeszczepu tłuszczu z jednej partii ciała do drugiej.

Przeszczep tłuszczu do biustu i przeszczep tłuszczu w pośladki – najważniejsze informacje

Nasze komórki macierzyste podczas przeszczepu odmładzają naszą skórę, dzięki czemu możemy bez żadnego problemu użyć niniejszego zabiegu na przykład na dłonie, na twarz, jak i na szyję. Przed przystąpieniem do zabiegu, pierwszym krokiem w ogóle powinna być rozmowa z naszym lekarzem chirurgiem plastycznym prowadzącym. To do niego należy tak naprawdę ostateczna decyzja na ten temat czy zgodzi się on na zrobienie nam zabiegu przeszczepu tłuszczu. Najpewniej postanowi on skierować nas na badania krwi odnośnie tego czy mamy jakieś przeciwwskazania do niniejszego zabiegu. Warto się porozglądać nad najlepszymi rozwiązaniami jeżeli chodzi o lipotransfer. Jest to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce się odmłodzić i nie boi się takich zabiegów. W dzisiejszych czasach tak naprawdę niemalże każda klinika przeszczepiająca tłuszcz posiada swoją stronę internetową, na której zamieszczone są najważniejsze informacje odnośnie zabiegu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here