Jak się szybko opalić?

Trzeba przyznać, że opalenizna była, jest i zawsze będzie modna. Tym bardziej, jeżeli ktoś ma jasną karnację i nie może nosić jasnych kreacji. Wystarczy tylko, że się opali i do ciemnej skóry zawsze będą pasowały jasne, jak również ciemne stroje. Nie zawsze można jednak mieć opaleniznę na wyciągnięcie ręki. Nie w naszym klimacie. chyba, że mamy przyjemność mieszkać w tropikach, gdzie zawsze świeci słońce, jest trzydzieści stopni na plusie i można zawsze się opalać. Takie rzeczy jednak nie zawsze są możliwe w naszym kraju. Nawet, jeżeli mamy lato, które bywa bardzo kapryśne.

Czy znacie jakiś dobry sposób, jak się szybko opalić?

Najprostsza odpowiedź to solarium. Wystarczy kilka wizyt co drugi dzień na przeciągu tygodnia i na pewno będziecie mogli pochwalić się przepiękną opalenizną. Tym bardziej, że na rynku dostępne są środki do smarowania na solarium. Nie jest to olejek do opalania, który stosuje się na plaży, ale specjalne kremy na całe ciało, które przyspieszają opaleniznę z solarium. Dlaczego olejki nie? Ponieważ każde olejki zawierają jakieś filtry przeciwko opaleniźnie i przy nadmiernym opalaniu, które jednak nie nadają się na promienie solarium.

Jeżeli chcecie przyspieszyć opaleniznę z solarium stosujcie te kremy. Nie zapomnijcie jednak, że im jaśniejsza karnacja, tym opalenizna będzie szybsza. Jeżeli macie włosy koloru blond, to raczej nie stosujcie takich kremów do przyspieszania opalenizny. Jeżeli interesuje Was szybka opalenizna w lecie, to pamiętajcie o tym, że zawsze możecie skorzystać z ładnej pogody. Trzeba przyznać, że wystarczy tylko kilka godzin na słońcu, aby móc pochwalić się piękna opalenizną. Tutaj możecie wyjąć na słońce olejek do opalania, który nie nadaje się na solarium, o którym wcześniej wspominaliśmy. Takie olejki nadają skórze piękny, brązowy kolor. Pamiętajcie jednak o tym, że i w przypadku solarium, i w przypadku słońca trzeba być rozważnym,aby się dosłownie nie …spalić. W końcu i jedne i drugie promienie w nadmiernej ilości są szkodliwe.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here