Każdy z nas aby móc właściwie funkcjonować we współczesnych realiach potrzebuje odpowiedniego środka lokomocji. Pomimo, iż rynek samochodowy oferuje obecnie bardzo wiele modeli zarówno używanych jak i całkowicie nowych to jak się okazuje dokonanie takiego wyboru nie jest wcale sprawą prostą. Jak to często bowiem w życiu bywa posiadając zbyt szeroką gamę możliwości po prostu się gubimy. Co więc zrobić, aby dokonać trafnej decyzji w tym względzie? W naszym poradniku właśnie o tym napiszemy na przykładzie tego jakie auto do 10 tysięcy złotych wybrać.

Jakie auto do 10 tys?

Jakie auto do 10 tysOczywiście tutaj mogą pojawić się od razu pytania dlaczego opisujemy ten segment aut? Otóż odpowiedź jest bardzo prosta i brzmi: ze względu na ich popularność. Jak bowiem pokazują na przykład wyniki wyszukiwania fraza jakie auto do 10 tys. jest jedną z najpopularniejszych, jeśli chodzi o wszystkie tego typu. Wynikać może to z faktu, że na taką kwotę pozwolić sobie mogą już niemalże wszyscy. Nie sposób przecież zaprzeczyć, że szerokie możliwości zarobkowania (czy to w naszym kraju czy też za granicą) pozwalają w stosunkowo szybkim czasie uzbierać taką właśnie kwotę. Czy jednak możemy znaleźć sensowne auto w takich pieniądzach? Naszym pierwszym typem będzie Audi A3 8L. Za deklarowaną kwotę powinniśmy kupić auto po 2000 roku w całkiem przyzwoitym stanie. Ten model producenta z Inglostadt jest już niemalże kultowy i widać to także na polskich drogach. Płyta podłogowa samochodu opiera się na dobrze znanym Volkswagenie Golfie, jednak całość jest tutaj dużo lepiej spasowana. Jeśli chodzi natomiast o silniki to najrozsądniejszym wyborem będzie benzyniak o pojemności 1,6 litra.

A może Fiat Panda?

Naszym drugim kandydatem jest Fiat Panda. Pomimo, iż ten samochód swego czasu można było nazwać królem memów to jednak trzeba uczciwie przyznać, że auto jest dosyć solidne. Jedynym mankamentem jaki możemy mu wytknąć są małe rozmiaru i niewielka pojemność bagażnika. Z drugiej jednak strony mogą one być równocześnie zaletą, zwłaszcza, gdy poruszamy się w większości w ruchu miejskim. Trzecim naszym kandydatem do zakupu jest Opel Astra. Samochód wyróżnia się dość ciekawą konstrukcją oraz przyzwoitą trwałością. Oczywiście kupując to auto należy mieć na uwadze, że nie jest to auto wyścigowe, lecz stworzone je dla przeciętnej rodziny. Podane przez nas modele to tylko przykłady a decyzja o tym jakie auto do 10 tysięcy kupić musi być podjęta samodzielnie.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here