Jak zmyć lakier hybrydowy?

Hybrydowy manicure cieszy się w ostatnich czasach wielką popularnością. Wiele kobiet decyduje się na ten rodzaj lakieru z kilku względów. Przede wszystkim trwałość. Hybrydowe lakiery to innowacyjny wynalazek technologiczny, który pozwala na długotrwałe utrzymanie nieskazitelnego manicure przez długi czas, nawet do trzech tygodni. Przy zwykłych lakierach jest to naprawdę bardzo długi czas, ponieważ tamte wytrzymują zaledwie kilka godzin w nienaruszonym stanie. Co po chwilę trzeba poprawiać jakieś odpryski lub pęknięcia. Poza tym lakiery hybrydowe pozwalają na stworzenie naprawdę pięknej, hybrydowej stylizacji na paznokciach. Wzorki w różne kwiatki, słoneczka, a nawet w gwiazdkowe choinki, jeżeli jest ku temu okazja – ogranicza nas tylko własna wyobraźnia. Właściwie nie nas, a kosmetyczki, które będą robić kobietom tak piękny manicure. Skoro już jednak zdecydowaliśmy się na taki rodzaj lakieru, to warto zadać sobie jedno poważne pytanie – jak zmyć lakier hybrydowy?

Jak zmyć lakier hybrydowy?

Jak zmyć lakier hybrydowy?Bowiem nie jest to tak łatwa sprawa, jak w przypadku zwykłego lakieru. zmywacz oraz wacik w pojedynkę niestety nie dadzą rady hybrydzie. Pamiętajcie, że będzie Wam potrzebny tutaj specjalny aceton, który sprzedawany jest w punktach z lakierami hybrydowymi, waciki oraz specjalne nakładki na paznokcie oraz dłuższa chwila czasu. Otóż jest kilka sposobów usunięcia takiego lakieru.

Jeżeli jednak nie posiadacie odpowiednich umiejętności, to nie róbcie tego same, tylko udajcie się do odpowiedniego salonu. Tam kosmetyczka powinna na wacik nałożyć odrobinę acetonu, przyłożyć wacik do paznokcia, nałożyć na niego specjalną nakładkę, a’la klamerkę, która przytrzyma wacik i tak na każdy paznokieć. Po jakichś dziesięciu minutach można te nakładki razem z wacikami pościągać i bardzo delikatnie, za pomocą specjalnej szpatułki plastikowej pościągać cały lakier. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby nie zdrapywać lakieru cała mocą, żeby nie uszkodzić bardzo delikatnej i wrażliwej płytki paznokcia, jaka jest u każdej kobiety bez względu na wiek.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here