jak pocieszyć dziewczynę

Kiedy zaczynamy być w związku z dziewczyną, przestajemy być egoistami i przedstawiamy się na altruizm. Nie jesteśmy już sami, mamy obok kogoś, kto nas kocha i szanuje, a my również odwzajemniamy to samo. Zdarza się jednak czasem tak, że nasza druga połowa ma po prostu zły dzień, coś jej się nie udaje, nie ma ochoty na rozmowę, jednym słowem – jest smutna i zrezygnowana. Zastanawiamy się, jak pocieszyć dziewczynę, żeby znowu widzieć uśmiech na jej pięknej twarzy.

Jak pocieszyć dziewczynę?

jak pocieszyć dziewczynęPrzede wszystkim musimy wiedzieć, co jej poprawia humor – jakie rzeczy i sytuacje, może miejsca. Dodatkowo bardzo ważnym aspektem jest rozmowa. Taka normalna, zwykła rozmowa, która może wiele pomóc. Powinniśmy ją wysłuchać, podczas rozmowy nie przerywać, po prostu wysłuchać. Jest to pierwszy krok do poprawy humoru, ponieważ często złe emocje duszone są w środku. Co jeszcze? No oczywiście zakupy. Nie ma nic przyjemniejszego dla dziewczyny, niż niespodzianka od chłopaka, który bierze za rękę i mówi: „jedziemy na zakupy dla Ciebie” i chyba nie byłoby dziewczyny, u której nie pojawiłby się uśmiech. Oczywiście nie możemy pozwolić, aby dziewczyna płaciła za coś, to ma być jej chwila. A my ukradkiem możemy wejść do innego sklepu kupić jakąś ładną bieliznę, czy ulubiony perfum. To taka dodatkowa niespodzianka, która z pewnością będzie dla niej zaskoczeniem.

Zaplanuj relaksujący wieczór!

A jeżeli nie ma ochoty z nami na zakupy, tylko jednak chciałaby pójść sama, to w żadnym wypadku nie obrażajmy się, tylko pozwólmy jechać, nie zapominając, żeby do torebki ukradkiem wrzuć troszkę funduszy. A po powrocie można zaproponować jej masaż, albo przygotować gorącą kąpiel z ulubionymi olejkami. Zapalić świeczki, wlać wino. Niby takie banalne, ale naprawdę bardzo często to doskonałe rozwiązanie na zły humor i smutek. Każdy z nas ma swoje gorsze dni. Ważne jest to, aby w takich momentach nie być samemu, tylko wysłuchać drugą, bliską nam osobę i w żaden sposób jej nie odtrącać. Bo ona to robi w dobrej wierze, bo przecież nas kocha i nie lubi, jak się smucimy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here